DSC06166.JPG

Nové fórum

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1750"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Dobrý den mám problém moje korela je kámoš jen když si dáváme něco k jídlu jinak je agresivní z klece si vyleze i zaleze. Také se dá pohladit ale jen na jednom místě a to na bidlu v rohu kleci. Nevím co mám dělat abych jí naučil na ruku. A by nekousala.
Dobrý den, omlouvám se, že píši až teď, ale obávám se, že je korela už stará a nic s tím neuděláte. Jediná možnost je návštěva veterinární ordinace, ale vzhledem k vysokým poplatkům a nejistému výsledku si myslím, že je to zbytečné vyhazování peněz.
Prosím, obracím se na vás s dotazem. Moje korela je asi 8-9 let stará ,máme jí ve voliéře s ještě jednou korelou, oba jsou to kluci, a velmi si rozumí. Oba jsou také velmi čilí, když zrovna neřešíme drápky nebo zobák. Ale nyní Čtvrtý den má velký problém s nožkami, normálně se snaží žrát i pít, ale s velkými obtížemi jelikož své nohy neovládá, také bych řekla že dýchá v rychlejších intervalech, než normálně, stále si drží oloustlejší postavu, jen potřebuji vědět jestli jí mohu nijak pomoc. Jen mám strach aby jsem neměla co dočinění s pseudomorem. A jestli je možnost že se z toho nějak dostane? děkuji za co nejrychlejší odpověď. -->ocením jakoukoli radu.
03.03.2019 13:58:03
holandan006

Máte korelu?

Ano (219 | 79%)
Ne (24 | 9%)
Ještě, ne (35 | 12%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one